Компанія DEVLINE провела інтеграцію камер BSP в програмне забезпечення ЛІНІЯ

«Лінія IP-відеоспостереження» - продукт, призначений для роботи системи відеоспостереження «Лінія» з IP-відеокамерами. Програмне забезпечення дозволяє використовувати комп'ютер в якості сервера відеоспостереження. Висока масштабованість системи дозволяє купувати різну кількість ліцензій на кожну камеру, в залежності від можливостей сервера.

Система включає в себе цифровий детектор руху з можливістю створення до 64 зон детекції. Для залучення уваги до рухомих об'єктів використовується функція «Оконтурювання». Маски приватності приховають ті частини зображення, які не призначені для перегляду і запису. Змінити налаштування зображення камер і режим запису, додати смс-сповіщення або налаштувати права доступу можна в меню адміністрування системи відеоспостереження «Лінія».

Програвач архіву дозволяє здійснювати синхронний перегляд запису з будь-яких камер, а також експортувати необхідний відрізок записаної відеоінформації разом з аудіозаписом.

Де б ви не знаходилися, ви можете відстежувати події, що відбуваються на об'єкті, що охороняється віддалено в режимі реального часу.

Ви також можете повноцінно працювати з відео сервісом віддалено. При цьому кількість мережевих клієнтів необмежена.

Для перегляду відео з сервера через мобільні пристрої передбачено спеціальне програмне забезпечення, доступне для вільного користування. На даний момент існує можливість переглядати зображення з відеокамер через різні мобільні пристрої, що працюють на платформах Android, iPad, iPhone, Windows Mobile, Windows Phone, J2ME.

Інтерфейс управління поворотними камерами (PTZ) працює в двох режимах: стандартному і просунутому, з використанням цифрового джойстика точного наведення на необхідну ділянку зображення.

Функція «многомоніторність» дозволяє виводити відео з камер на кілька моніторів одночасно. При цьому здійснюється вільне переміщення зображення між моніторами.

Список інтегрованих камер BSP