Macroscop підтримує протокол IPv6

У програмному забезпеченні Macroscop версії 2.0 реалізована підтримка протоколу IPv6.

У зв'язку з обмеженою кількістю адрес IPv4 у інсталяторів і адміністраторів систем відеоспостереження часто виникають складнощі з отриманням у провайдера «білих» IP-адрес, які необхідні для підключення до компонентів відеосистеми з зовнішньої мережі Інтернет. У цій ситуації потрібно або додатково купувати «білий» адреса у провайдера, або робити складні налаштування мережевого обладнання. При підключенні до системи камер по IPv4 для кожної необхідно внести окремий запис і налаштувати доступ із зовнішньої мережі. Для масштабних відеосистем цей процес може займати значну кількість часу.

При роботі по IPv6 означені проблеми неактуальні: в зв'язку з істотно великим діапазоном простору IPv6, складнощів з отриманням у провайдера «білих» IP-адрес не виникає, а для підключення камер необхідно просто поставити їх адреси в Macroscop без здійснення додаткових налаштувань мережевого обладнання.

На практиці підтримка Macroscop протоколу IPv6 істотно заощаджує час і сили інсталяторів і адміністраторів при налаштуванні зв'язку компонентів відеосистем із зовнішньою мережею, а також дозволяє включати рішення Macroscop в існуючі системи, що працюють по протоколу IPv6.

ПЗ Macroscop версії 2.0 доступно для скачування за посиланням: http://macroscop.com/tex.podderzhka/distributivyi.html