Це цiкаво

  BSP Video Management System (BSP VMS) - Інструкція по підключенню. Підтримувані модулі.
18 июля 2016

BSP Security VMS (далі BSP VMS) - це професійне програмне забезпечення працює на операційній системі Windows для побудови систем відеоспостереження на основі IP-камер компанії BSP. З підтримкою модулів: "Виявлення осіб", "Детектор диму", "Детектор залишених предметів", "Модуль виявлення саботажу", "Модуль виявлення людей", "Модуль« Акустичний детектор »", "Модуль розпізнавання автомобільних номерів".

IP66 в корпусі MINI DOM
18 июля 2016

Інструкція як правильно використовувати камери в корпусі MINI DOM для забезпечення захисту IP 66

Температурний тест камери BSP 4MP-BUL-2.8-12
03 июня 2016

Компанія БСП продовжує роботу над вдосконаленням свого обладнання і сьогодні ми замовили проведення випробувань в спеціальній камері яка відтворює екстремальні погодні умови.

On-line стенд камер 5 МП, 4МП і 2МП
03 июня 2016

Дана стаття допоможе Вам зробити порівняння камер з роздільною здатністю 5, 4, і 2 мегапікселі, дізнатися основні технічні характеристики і переваги, і найголовніше - зробити правильний вибір для подальшого придбання і установки необхідного Вам ip-відеообладнання.

4K Ultra HD
01 октября 2015

Цей формат спочатку був відомий як 4K, а пізніше СЕА офіційно змінила це позначення на Ultra HD (скорочено UHD), але 4K присутній у вигляді приклеєною етикетки. У будь-якому випадку, 48 кадрів в секунду - це новий крок у відображенні відео.

Підключення оптоволокна до комутаторів BSP
29 сентября 2015

Підключення комутаційного обладнання по оптоволокну дає можливість прокладати лінії на величезні дистанції, і використовувати високу швидкість передачі даних.