Це цiкаво

Монтаж. Все, что вы хотели узнать, но боялись спросить.
17 сентября 2015

Специальных требований по монтажу систем видео наблюдения не предъявляется. Монтаж данных систем осуществляется в соответствии с правилами и нормами монтажа кабельных линий, систем оповещения и систем пожарной сигнализации.

Налаштування DDNS
17 сентября 2015

DDNS (Dynamic Domain Name System) - технологія, що дозволяє інформації на DNS-сервері оновлюватися в реальному часі, і (за бажанням) в автоматичному режимі. Вона застосовується для призначення постійного доменного імені пристрою (комп'ютера, мережевого накопичувача) з динамічним IP-адресою.

Інструкція по підключенню камер до ПЗ SmartStation
17 сентября 2015

SmartStation - розроблений професіоналами ринку систем безпеки програмний продукт для створення систем охоронного відеоконтролю різного масштабу. У програмному забезпеченні реалізовані гнучкі алгоритми архівації, пошуку, відображення, інтелектуального аналізу відео і багато іншого.

Що таке WDR і як він працює!
17 сентября 2015

Одним з головних напрямків в розвитку систем відео спостереження, поряд зі збільшенням чутливості і дозволу матриць, є розширення динамічного діапазону.

 Інструкція по підключенню камер до ПЗ Onvif CMS
17 сентября 2015

Onvif CMS - безкоштовне програмне забезпечення, яке надає можливість підключення до 64 камер і без обмежень по архіву. Підтримує всі IP-камери BSPSecurity, а також IP і AHD відеореєстратори, дозволяє зв'язати кілька NVR в єдину систему відеоконтролю, як через інтернет, так і всередині в мережі. Має широкий функціонал: Зони спостереження, карта, коментарі, широкий спектр прав користувачів і т.д.

Опис інтелектуальних модулів Macroscop
17 сентября 2015

Щоб збільшити функціональність вашої системи відеоспостереження, ви можете підключити до програми для IP-камер MACROSCOP інтелектуальні модулі.

О Macroscop
17 сентября 2015

Macroscop - професійне програмне забезпечення для IP-камер, яке виконує обробку, аналіз, зберігання, відображення відеоданих.

AHD (Analog High Definition)
17 сентября 2015

AHD (Analog High Definition) - нова технологія в системах відеоспостереження, можливості якої значно перевищують можливості аналогового відеоспостереження. Технологія AHD дозволяє передавати по коаксіальному кабелю відео, аудіо, сигнали управління, причому відео - з роздільною здатністю 720p і 1080p. При цьому, дальність передачі сягає до 500 метрів без втрат якості і затримок.