BSP Video Management System (BSP VMS) - Інструкція по підключенню. Підтримувані модулі.

BSP Security VMS (далі BSP VMS) - це професійне програмне забезпечення працює на операційній системі Windows для побудови систем відеоспостереження на основі IP-камер компанії BSP. З підтримкою модулів: "Виявлення осіб", "Детектор диму", "Детектор залишених предметів", "Модуль виявлення саботажу", "Модуль виявлення людей", "Модуль« Акустичний детектор »", "Модуль розпізнавання автомобільних номерів".

Завантажити програму можна за посиланням: Завантажити

Інструкція користувача: Завантажити

Короткий довідник: Завантажити

Підтримуване обладнання для PRO версії

Калькулятор для розрахунку сервера

BSP VMS існує в двох версіях: BSP VMS STANDART і BSP VMS PRO. Відмінність між даними версіями в тому що STANDART підтримує тільки камери BSP Security, а PRO версія підтримує камери інших виробників. Інших відмінностей версії не мають.

Інструкція по підключенню камер BSP до ПО BSP VMF:

Після установки BSP VMF на робочому столі з'являються такі ярлики:

Потрібно запустити "Сервер" якщо він не запущений, і далі відкрити "Клиент"

При вході необхідно ввести дані авторизації, які були задані під час установки.

Щоб додати камеру, в ПЗ перейдіть в лівій колонці на вкладку "Камеры (1)", і натисніть кнопку "Добавить (2)".

Дайте назву додається камері (1), і натисніть кнопку "Подключение (2)"

У вкладці "Подключение" необхідно вказати:

 • IP адреса (1)
 • Порт (2)
 • Дані авторизації камери, Ім'я (3) і Пароль (4)
 • Вибрати модель камери (5)

Якщо до камери підключений мікрофон, встановити мітку "Получать аудиопоток (6)"

Після зазначення даних камери, потрібно встановити параметри запису. Для цього необхідно перейти у вкладку "Запись". Вибрати постійну запис або запис по детекції руху.

Після всіх зазначених параметрів для додавання камери, необхідно натиснути "Ок" якщо мережеві параметри вказані вірно, камера успішно додасться.

Для перегляду зображення з камери, необхідно перейти у вкладку "Наблюдение (1)"

В "Наблюдение " відображається камера, яку ми додали (1), далі необхідно на ній затиснути курсор миші і перетягнути в область перегляду (2).

Відео інструкція по установці BSP VMS і додаванню камери.

Список модулів аналітики

Виявлення осіб.

Автоматичний вибір осіб з відеопотоку. Ви вибираєте камери і час, протягом якого необхідно переглянути всі особи, що потрапили в поле зору камер, і отримуєте базу осіб. Вибравши особу, що заціквали , ви можете переглянути всі відрізки архіву, де ця особа з'являлась.

Можливості:

 • Переглядати відеофрагменти, які відповідають моменту виявлення особи;
 • Переглядати відеофрагменти, відповідні появі в кадрі необхідного об'єкта;
 • Пошук і відображення на екрані всіх осіб, виявлених за певний відрізок часу;
 • Збереження зображення у форматі JPG і вивід на принтер.

Детектор диму

Дозволяє виявити задимлення в кадрі. При перегляді каналу в режимі реального часу, в разі виявлення задимлення, виділяє відповідну область кадру з написом "Можливо задимлення". Детектор диму, на підставі аналізу зображення, дозволяє в більшості випадків детектувати задимлення швидше пожежних датчиків.

Детектор залишених предметів

Детектор залишених предметів дозволяє задати час знаходження нерухомого об'єкта зоні, після закінчення якого оператор буде отримувати тривожний сигнал. При роботі з архівом, можливо знайти час появи і зникнення предмета, а також швидко знайти людину, яка залишила або забрав предмет.

Модуль виявлення саботажу

Модуль інфікує і оповіщає поворот камери, зміну поля зору відеокамери, перекриття поля зору стороннім предметом, осліплення відеокамери лазерною указкою, загальне задимлення приміщення.

Модуль виявлення людей

Технологія виявлення людей в відеопотоці дозволяє перевести процес формування відеоархіву в системах охоронного телебачення на принципово новий рівень в порівнянні зі звичайними детекторами активності: запис буде відбуватися тільки в разі наявності людини або групи людей в зоні контролю відеокамери.

Однак інтелектуальне формування відеоархіву - далеко не єдиний спосіб застосування технології. Технологія також може бути використана для управління спрацьовуванням сигналу тривоги, включення охоронного освітлення, позиціонування поворотних камер на виявленого людини і т.п., Іншими словами, технологія може бути гнучко вбудована в логіку роботи охоронної системи.

Переваги технології:

 1. Ефективне виявлення, як окремої людини, так і людей в групах з будь-якого ракурсу (спереду, ззаду, збоку).
 2. Ефективне виявлення людей навіть в разі їх часткового знаходження в зоні контролю відеокамери.
 3.     Відсутність реагування на сторонню активність (рух транспортних засобів, переміщення тварин, хитання гілок дерев, листя і т. п.).
 4. Технологія повністю адаптивна і не має жодного налаштування.
 5.  Технологія не вимоглива до обчислювальних ресурсів: на стандартному відеосервері в реальному часі може оброблятися до 16 каналів відео.

Модуль "Акустичний детектор"

Пропонована система акустичного моніторингу, призначена для постійного спостереження за звуковою обстановкою і автоматичного виявлення тривожних акустичних подій, таких як крик людини, постріл, вибух, спрацьовування автомобільної сигналізації.

Система акустичного моніторингу застосовується службами, відповідальними за забезпечення безпеки на території (промислові об'єкти, соціальні об'єкти, місця масового скупчення людей).

Описаний програмно-апаратний комплекс дозволяє вирішувати наступні завдання:

 1. виділення в звуковому потоці тривожних акустичних подій з попередньою класифікацією звукових подій (акустичних артефактів) в режимі реального часу;
 2. визначення координат тривожної події та передача інформації про зафіксовану тривожну подію в центр обробки даних, із зазначенням атрибутів події (ідентифікатор пристрою, час події, клас події, аудіо запис події, відносне напрямок, для подальшого визначення джерела звуку);
 3. збереження інформації о тривожних звукових події в архіві;
 4. оповіщення зовнішніх систем відеоспостереження про реєстрацію тривожної події

Система акустичного моніторингу може бути використана як інструмент попереднього автоматичного аналізу ситуації і, будучи інтегрованою в систему комплексної безпеки, підвищити її ефективність, значно зменшивши час реакції співробітників спеціальних служб при виникненні тривожних подій.

ОСНОВНІ ФУНКЦІОНАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ:

 • Виявлення тривожних акустичних подій (артефактів) наступних класів: постріл / вибух / крик людини / сирена / сигналізація;
 • Визначення напрямку, в якому знаходиться джерело тривожної події;
 • Збереження інформації про виявлений тривожному артефакті;
 • Відображення інформації про виявлених артефактах на екран автоматизованого робочого місця з картографічної прив'язкою;
 • Збереження запису звукового події, що містить тривожний артефакт з тимчасовими полями «до і після артефакту», для подальшого аналізу оператором;
 • Пошук і надання інформації з архіву виявлених тривожних артефактів на екран автоматизованого робочого місця;
 • Забезпечення передачі інформації про виявлений тривожноий артефакт в підсистему обробки подій комплексу інтелектуального відеоаналізу;
 • Забезпечення передачі звукового запису, що містить тривожний артефакт за запитом оператора в рамках системи.
 • Здійснення безперервного запису звукового потоку в форматі PCM, не менше 16 біт, з частотою дискретизації не менше 16 кГц (моно- і стерео- режими);
 • Підключення мікрофонних блоків на відстані до 300 м без необхідності забезпечення додаткового електроживлення;
 • Здійснення розподіленої обробки звукових сигналів, з метою зменшення навантаження на центральний обчислювальний модуль і канали передачі даних;
 • Автоматичне наведення камер в сектор виявлення тривожного акустичного артефакту.

Модуль розпізнавання автомобільних номерів

Програмне забезпечення для розпізнавання номерів автомобілів, що застосовується для автоматизації парковок, вагових, контрольно-пропускних пунктів, автомийок і т. д.

Система встановлюється на комп'ютер під керуванням Windows. По мережі Ethernet підключаються IP-відеокамери. Даний модуль за допомогою камер розпізнає номери проїжджаючих автомобілів і спрямування їх руху. Інформація зберігається в базу даних: дата / час і напрям проїзду, зображення автомобіля, його номер, найменування камери, коментарі та ін. Для створення власних списків номерів автомобілів для управління доступом на територію і формувати різні види звітів.

Програмне забезпечення випускається в двох модифікаціях: для швидкості автомобілів до 30 км / год (парковки, прохідні, автомийки і т. п.) І для швидкості автомобілів до 200 км / год (автомагістралі). Підтримуються номерні знаки таких країн: Російської Федерації, Казахстану, України, Білорусі, Киргизії, Узбекистану, країн Євросоюзу. Число підключаються відеокамер до одного комп'ютера і підтримувані країни визначаються ліцензією. Функціонал програмного забезпечення легко розширюється за допомогою додаткових модулів.

Функціонал програмного забезпечення:

 • Розпізнавання державних реєстраційних знаків автомобілів (автомобільних номерів) на відеозображенні;
 • Виявлення автотранспортних засобів в зоні контролю і визначення напрямків їх руху.
 • Ведення бази даних автомобілів які проїхали, збереження їх зображень з можливістю перегляду і редагування записів;
 • Підтримка користувальницьких баз даних автомобілів з можливістю завантаження бази даних в ручному режимі з файлів формату * .xls, * .xlsx і * .csv;
 • До 8 каналів розпізнавання номерів (8 відеокамер) на одному комп'ютері;
 • Автоматична перевірка розпізнаних номерів по призначених для користувача баз даних;
 • Візуальне і звукове сповіщення оператора при збігу розпізнаного номера з записом в призначених для користувача базах даних автомобілів;
 • Пошук в базі даних виявлених ТЗ за вказаними користувачем критеріями, формування і друк звіту за результатами пошуку;
 • Підтримка баз даних користувача по автомобілям: типу «Клієнти», «VIP», «Розшук», «Чорний список» і ін.
 • Створення списків доступу для автоматичного управління шлагбаумом з урахуванням;