Інструкція по підключенню камер до ПЗ Інтелект & Axxon

У цій простій статті установка самого ПЗ «Інтелект» & Axxon не розглядається. Передбачається, що користувач має необхідні навички і досвід роботи з ПК і може самостійно провести установку зазначеного програмного продукту. Основна мета статті - показати початкуючим користувачам відеоспостереження основні кроки для підключення IP-камер BSP Security до продукту Axxon. Для отримання більш широкої інформації по експлуатації ПЗ Axxon рекомендуємо звернутися до розробника ПЗ або в техіческую документацію, доступну на сайті www.itv.ru

Додавання нового пристрою Інтелект. 

Для додавання пристрою необходімно вибрати пристрої видеоввода, правою кнопкою миші зі списку вибираємо Создать объект - камера. 

У новому вікні вводимо параметри пристрою, тип ONVIF (h264) IP адреса на прикладі вказано 10.60.10.99, порт камери 80, у камер можуть бути різні порти (докладніше в інструкції до пристрою), логін пароль, далі применить

Для перевірки працездатності з'єднання натискаємо по полю, видео.

Запуск ПЗ і додавання нового пристрою Axxon.

Запустіть встановлену на комп'ютер ПЗ Axxon.

Введіть ім'я користувача і пароль (за замовчуванням root)

Для додавання нового пристрою в ПЗ необхідно перейти в Настройки. Для цього необхідно клікнути по відповідній кнопці меню.

Далі необхідно перейти в закладку обладнання, де можливо налаштувати підключення камери або іншого зовнішнього пристрою.

Для додавання нового обладнання необхідно натиснути на кнопку «Добавить IP устройство» в лівій частині «Списка оборудования».

Для камери необхідно вказати коректні дані (детальна інформація по підключенню доступна в індивідуальних інструкціях до кожної моделі камер на нашому сайті):

  • IP адреса відеокамери: 192.168.1.200 (або встановлений Вами адрес).
  • Логін: admin (за замовчуванням).
  • Пароль: 123456 (за замовчуванням).
  • Виробник: ONVIF або ONVIF 2.Х в залежності від моделі камери.
  • Порт: найчастіше 80 або 8080 в залежності від моделі камери.

* Будьте впевнені в коректності зазначеного Вами IP-адреси камери в чинній підмережі. Для перевірки поточного IP-адреси можна використовувати ПЗ Advanced IP Scanner, Pro-Search або Net_Admin.

 

Для збереження налаштувань необхідно натиснути кнопку , після чого можна перейти в меню перегляду зображення.

 

Більш детальну інформацію по роботі з ПЗ Axxon можна знайти за адресою http://www.itv.ru.