Інструкція по підключенню камер до ПЗ LUXRIOT

У цьому посібнику запропонована схема підключення камери до ПЗ «Luxriot» і розглядається порядок роботи з ПЗ. Для вирішення питань по експлуатації ПЗ «Luxriot» рекомендуємо звернутися в технічну підтримку компанії «Luxriot» на сайтіwww.luxriot.com.

ПЗ «Luxriot» є комерційним. Сумісно c камерами BSP Security, має підтримку одночасно декількох серверів, і підтримує необмежену кількість IP-відеокамер. Дозволяє будувати масштабні рішення. Luxriot є окремий продукт для трансляції відеопотоків з різних пристроїв і мобільних платформ, таких як Windows, IOS, Android.

 

Установка ПЗ і додавання пристроїв, запис і перегляд архіву.

Після установки LUXRIOT VMS, запускаємо VMS Server. Або після закінчення установки в останньому вікні ставимо галочку на пункті «Запустить мастер настройки VMS Broadcast Server», натискаємо завершити.

Відкриється майстер налаштування Luxriot VMS Server. Для продовження натискаємо далі.

 

В налаштуваннях сервера вказуємо ідентифікаційне ім'я сервера, його назву. База даних за замовчуванням прописується, в шлях вказаний у вікні «База данных», це налаштування можна буде змінити вже в налаштуваннях ПЗ. Для продовження натискаємо далі.

Далі задаємо пароль адміністратора сервера, підтверджуємо натисканням на ОК.

 

Для завершення майстра налаштування сервера натискаємо "Готово".

Далі відкривається консоль самого програмного забезпечення Luxriot. Для входу вводимо ім'я користувача admin і заданий вами пароль.

 

Для додавання камер в Luxriot, в лівій частині вікна, вибираємо пункт сервера, правою кнопкою миші по вашему серверу, в випадаючому меню вибираємо пункт завдання, в наступному меню, вибираємо майстер налаштування камери.

 

У вікні, двічі клацнути натискаємо по пункту медіапристроїв.

 

Задаємо назву нашого пристрою, натискаємо кнопку свойства.

 

Пару між пристроєм буде організовано по стандарту ONVIF. Вибираємо Виробника Generic і модель ONVIF.

 

Для відображення відеопотоку вводимо IP-адресу пристрою, його порт. Наприклад, встановлено порт 80, ім'я користувача admin, пароль 123456. Натискаємо OK.

 

Після чого в основному вікні програми відображається відео зі встановленою камери.

 

Для початку запису, вибираємо пункт відео і натискаємо на пункт почати запис.

 

Для перегляду архіву в структурі меню вибираємо пункт "архив".