Новий хмарний сервіс Danale в камерах BSP

У нових поставках вже можна побачити новий хмарний сервіс! Він відрізняється стабільністю і швидким відгуком пристрою.

Розглянемо додаток Danale для Android і iOS, а так само для Windows - DanaCMS.

Для початку, нам необхідно налаштувати камери. Для p2p немає необхідності прокидати порти і налаштовувати статичні ip-адреси, досить того, щоб у камери був доступ в інтернет. Відповідно, необхідно налаштувати камері локальний ip, маску підмережі, шлюз і dns. Після того, як камера буде налаштована, її можна буде переглядати з будь-якого пристрою за допомогою додатка.

Мобільний додаток Danale.

Скачуємо додаток Danale з PlayMarket або AppleStore. Для прикладу будемо використовувати Android.

При першому запуску вам буде потрібно створити акаунт, до якого будуть прив'язані камери. Створюємо його і використовуємо для входу в додаток. Камери можливо додати одночасно тільки на один аккаунт, але один аккаунт можна використовувати на декількох пристроях.

Далі натискаємо «Добавить устройство». Потім є два варіанти:

Додати камери за допомогою QR-коду, який можна сканувати з самої камери (наклейка на корпусі), або з веб-інтерфейсу камери (Config-Network-Mobile).

Також можно підключитися до мережі, в якій знаходяться камери і знайти їх за допомогою пошуку.

Розглянемо детальніше випадок з пошуком камер по локальній мережі. Вводимо дані для підключення до WiFi. Відбувається пошук пристроїв у локальній мережі. Після чого їх можна додати.

5

Натискаємо «Добавить», вводимо довільне назву, зручне для нас. Після додавання камери на ваш акаунт перед вами з'явиться наступне.

6

Для додавання наступної камери натискаємо «+» в правому верхньому кутку екрану. На цьому все, камера додана і працює.

ПО для Windows DanaCMS.

Встановлюємо і запускаємо програму. У вікні, реєструємося і входимо з отриманими обліковими даними. Або, якщо ви зареєстрували акаунт на мобільному пристрої, вводимо логін і пароль, який ви використовували в мобільному додатку.

Далі, у вікні, натискаємо «Add device».

Натискаємо «Local search» і далі є два варіанти:

Якщо камери знаходяться в одній мережі з комп'ютером, то вони відобразяться у вікні пошуку. В такому випадку, натискаємо значок «плюс» під камерою, вводимо ім'я і додаємо її.

В поле «Device ID» вводимо 32-х символьне значення UUID, який можна знайти в веб-інтерфейсі камери. В поле «Device name» назву камери, необхідне нам.

Натискаємо «ОК». Закриваємо вікно пошуку і бачимо, що камера додана.