Додаткові опції камер відеоспостереження

При розміщенні замовлень на камери в виробництво у Вас з'являється можливість використання додаткових налаштувань і опцій, які можна застосувати до камер. Середній термін поставки в такому випадку складе близько 1 місяця. Звичайно, не всі опції підійдуть до кожної камері хоча б на увазі розміру деяких пристроїв, але велика частина опцій може бути застосована за більш ніж помірну доплату до основного переліку пристроїв.
При розміщенні замовлення при необхідності застосування додаткових опцій просимо звертатися до наших менеджерів для узгодження кількостей поставки, можливості впровадження опції і її вартості.


Power over Ethernet (PoE) .

PoE технологія з'єднання, що дозволяє передавати віддаленому пристрою разом з електричною енергією відеосигнал, аудіо, управління, телефонію та ін. Через стандартну виту пару Ethernet. Такий підхід для точок доступу бездротових мереж, IP-камер, мережевих концентраторів та інших пристроїв дозволяє виключити необхідність прокладки окремого електричного кабелю.
При використанні витої пари можлива передача відеосигналу на відстань до 1,5 км без значного спотворення сигналу. Використання витої пари дозволяє проводити передачу різних сигналів - відеосигналу, аудіо, телефонії та ін. При цьому кількість переданих по одному кабелю сигналів залежить тільки від числа витих пар в кабелі. А можливість використання вже наявних ліній зв'язку знижує вартість системи відеоспостереження. В цілому, прокладка кручений пари обходиться значно дешевше, ніж монтажні роботи по прокладанню коаксіальних або волоконно оптичних ліній. Крім того, в разі обриву лінії, її можна легко відновити - досить просто з'єднати провідники пар.
Залежно від конфігурації камери PoE може бути внутрішнім (вбудованим в корпус) або невеликим зовнішнім модулем.
Не рекомендуємо розглядати PoE для відеокамер з дистанцією нічного бачення більш 50м в зв'язку з необхідністю якісного забезпечення ІК-світлодіодів достатньою енергією для обсеспеченія якісної роботи.
Практично всі камери BSP Security за замовчуванням забезпечені внутрішніми PoE модулями для спрощення їх монтажу.

 


Wi-Fi з'єднання.

У ситуаціях, коли необхідно об'єднати декілька пристроїв спостереження, а прокладка кабелю вкрай скрутна (наприклад, огляд входу в приміщення з різних боків вулиці) допоможуть рішення на базі Wi-Fi з'єднання. Так, у відносно непоганих зовнішніх умовах, тобто при відсутності значних перешкод, можна забезпечити якісний канал зв'язку Wi-Fi на відстані 2-3 км.
Переваги Wi-Fi з'єднання:
- Оперативність установки і налаштування обладнання;
- Вартість установки набагато нижче вартості прокладки кабелю;
- Стабільна зв'язок на відносно великих відстанях;
- Можливість використання в місцях, де немає можливості прокладки кабелю.

До недоліків Wi-Fi з'єднання, рівно як і будь-якого бездротового з'єднання, можна віднести сприйнятливість до так званим перешкод - будівлям, лініях електропередач, дерева, тощо.

 


 Heater (внутрішній обігрівач).

Робоча температура - максимальний діапазон температури повітря, при якій камера може працювати стабільно і бездоганно. Найчастіше середні робочі температури IP камер зовнішнього застосування варіюються в межах -20 + 50 ° С. Однак, у багатьох районах Світу середня зимова температура опускається до -40 ° С. Звичайно, це не означає, що в зимовий час камера перестане працювати, але найчастіше для таких суворих умов рекомендується для камер зовнішнього застосування додатково замовляти опцію внутрішнього обігрівача. Не всі камери в силу їх розмірів дану опцію підтримують, але велика частина камер у відносно великих корпусах з легкістю приймуть внутрішній обігрівач на борт.

 


Запис информації на SDcard.

Для ведення відеоспостереження в тих місцях, де за визначенням не може здійснюватися відеоконтроль (немає можливості прокласти кабель, встановити відеореєстратор, комп'ютер, ресивер і ін.) Рекомендується використовувати камери з підтримкою функції запису сигналу на внутрішню SD карту. Така додаткова опція можлива для більшості камер BSP Security при розміщенні індивідуального замовлення у виробника.
Максимальний об'єм карти пам'яті для таких камер варіюється, але в самому середньому випадку дорівнює 16-32Гб (що може давати до 24-30 годин безперервної запису).

 


 Лінзи і об'єктиви.

Найчастіше для камер спостереження виконаних у формі Бокс є можливість додатково вибрати необхідний для конкретних завдань зовнішній об'єктив. В якості додаткової опції доступні наступні типи об'єктивів:

  • об'єктиви з фіксованою діафрагмою - встановлюють на відеокамери з електронним затвором, що здійснюють відеоспостереження усередині приміщень з малозмінною освітленістю;

  • об'єктиви з автодіафрагмою встановлюють на вуличні відеокамери спостереження, що працюють в умовах постійно мінливої ​​освітленості;

  • варіфокальні об'єктиви (varifocal) - це об'єктиви, фокусну відстань яких можна коригувати вручну. Вони випускаються в модифікаціях з ручною і автодіафрагмою і незамінні, коли кут огляду повинен бути встановлений максимально точно, чи у випадках необхідності періодично міняти спрямованість камери.
  • трансфокатори або об'єктиви з сервокеруючою фокусною відстанню, дозволяють багаторазово збільшувати зображення і розглядати дрібні деталі віддалених об'єктів. Трансфокатори встановлюють, як правило, на вуличні відеокамери, поміщені на поворотні пристрої.

 


Звукові канали / Audio.

Не для кожного проекту потрібні камери з можливістю передачі Аудіо-сигналу. Однак, часто виникає потреба мати кілька пристроїв з подібною функцією, наприклад, для оцінки якості обслуговування або записи конференцій. Запис одного або двох каналів Аудіо - це опція для деяких камер (в яких за замовчуванням цієї функції немає), яку можна замовити додатково в разі потреби.

 


Тревожні канали камери спостереження / Alarm.

Камери спостереження BSP Security можуть бути забезпечені за замовленням Клієнта так званими тривожними входами і виходами. Тривожний вхід дозволяє системі реагувати на різні події - наприклад, камера включається при відкритті дверей запасного входу. Таким чином, наявність функцій тривожного входу і виходу дозволяє багато в чому спростити і автоматизувати роботу співробітників служби безпеки.
За аналогією тривожні виходи запускають у відповідь на реакцію певні події. Наприклад, якщо до системи підключено датчик пошкодження вікна, то при розбитті вікна включиться сигнал тривоги.
Всі тривожні входи і виходи налаштовуються безпосередньо на комутаторі (зрозуміло, якщо це передбачено його функціональністю). Всі налаштування тривожних входів можна розділити по джерелу сигналу.

  • Подія, зафіксоване камерою відеоспостереження. Наприклад, поява людей у певному приміщенні.
  • Сигнал про подію надійшов з зовнішніх датчиків, підключених до системи відеоспостереження. Наприклад, відкриті двері.
  • Події, пов'язані з компонентами системи відеоспостереження - припинення подачі зображення з відеокамери або порушення з'єднання між елементами системи.
  • Сигнал, який ініціюється спостерігачем. Наприклад, натиснута співробітником охорони або організації тривожна кнопка.

Сама по собі реакція на тривожний вхід може відрізнятися в залежності від ситуації. Наприклад, при відкритті дверей може включитися режим відеозапису, а при натисканні тривожної кнопки сигнал посилається в позавідомчу охорону.
Сучасні системи відеоспостереження дозволяють здійснити безліч дуже детальних налаштувань відповідно до ситуації - аж до того, тривалий час або короткостроково повинна бути натиснута тривожна кнопка, протягом скількох секунд повинна звучати сирена, на який екран буде подаватися оригінал з місця події, підрахунок числа людей на місці події і т.д.Просимо Вас звернути увагу, що не всі додаткові опції спочатку можуть бути впроваджені в кожну камеру.