Температурний тест камери BSP 4MP-BUL-2.8-12

ТЕСТ НА ЕКСТРЕМАЛЬНІ ПОГОДНІ УМОВИ

Компанія БСП продовжує роботу над вдосконаленням свого обладнання і сьогодні ми замовили проведення випробувань в спеціальній камері, яка відтворює екстремальні погодні умови. Ви напевно стикалися з тим, що на сильній спеці камери відеоспостереження починають зависати, втрачати пакети з так необхідною інформацією, або навпаки, при сильному морозі, після відключення електроенергії камери не запускаються, і доводиться знімати їх, нести в приміщення, що обігрівається і чекати поки обладнання відігріється . І це при -35 градусах. Погодьтеся це дуже незручно, саме тому ми доводимо своє обладнання до максимальних показників відмовостійкості. Отже, приступимо, нижче показаний протокол випробування камери BSP 4MP-BUL-2.8-12.

ПРОТОКОЛ ВИПРОБУВАНЬ

Об'єкт випробувань: камера спостереження 4MP-BUL-2.8-12 IP-камера (модель 0142).

Замовник випробувань: ТОВ «БСП», г.Краснодар, вул.Червона 124

Мета випробувань: Підтвердження відповідності зразка вимогам до впливу знижених до -40 ° С і підвищених до + 55 ° С температур навколишнього середовища. Перевірка холодного пуску.

Обладнання, що використовується: Кліматична / випробувальна камера Binder MK 53

Умови випробувань: У приміщенні з встановленої кліматичної камерою. Температура навколишнього повітря + 25 ° С, напруга мережі живлення 220В

В ході випробувань камера спостереження 4MP-BUL-2.8-12 IP (модель 0142) піддалася охолодження до -40 ° С. Після повного охолодження протягом 3-х годин, був проведений запуск, так званий «холодний пуск». Камера включилася і продовжувала нормальну роботу протягом 48 годин.

Після перевірки роботи при -40 ° С температура була збільшена до 0 ° С. Збоїв і спотворень в роботі камери не виявлена.

Поступово температура була збільшена до + 60 ° С. Протягом 48 годин, проблем в роботі камери не спостерігалося.

При досягненні контрольних точок температури, зазначених в таблиці, камеру повністю відключали і запускали для перевірки виходу на робочий режим.

Протягом всього тестування поломок і проблем з роботою виявлено не було.

 
На завершення статті ми хотіли відзначити наступне, що купуючи обладнання в нашій компанії ви отримуєте не тільки якісне обладнання, а й надійну команду професіоналів готових взятися за будь-яке завдання.

З повагою команда БСП.